Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Kim  jesteśmy?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą codzienną pracą wykonywaną w Gabinecie Stomatologicznym Denal Dialog Gabrieli Kamieńskiej.

Każdego dnia dbamy o to, aby uśmiech naszych Pacjentów był piękny, zdrowy a jednocześnie dbamy o komfort psychiczny naszych pacjentów. Jesteśmy tu po to, aby zneutralizować poziom stresu i sprawić, by wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. U nas znajdą Państwo prace wysoko estetyczne takie jak korony, mosty, licówki, prace na implantach jak również protetykę ciała. Nasze prace wykonywane są cyfrowo co daje efekt bardzo dużej pasywności każdej korony. Stomatologia cyfrowa nie jest nam obca, co pozwala nam na przymierzenie pracy a pacjentowi pozostawiamy ostateczną decyzje co do koloru i kształtu zębów. Pracujemy w oparciu o nowe technologie i techniki cyfryzacji , dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać każde leczenie i prace protetyczne sprawnie i precyzyjnie.

Gabriela Kamińska

Na swoim dorobku życiowym ma aż trzy fakultety: Wyższą Szkołę inżynierii Dentystycznej, Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw oraz Psychologię Zarządzania.

Swoją pracę poświęciła badając pacjentów z dentofobią - co dało podstawę do zdrowego podejścia do pacjentów z lękami.

● Od 2012 roku prowadzi akcję charytatywne dla pacjentów w trudnych sytuacjach życiowych - Metamorfozy uśmiechu, gdzie wykonuję darmowe odbudowy protetyczne dla pacjentów po przejściach.
● W 2015 roku otrzymała nagrodę Człowieka Roku 2014 w Rybniku, w 2017 zdobyła wyróżnienie jako Lider Rozwoju Regionalnego przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.
● W 2018 roku została laureatką Osobowość Roku 2017 w Rybniku, w kategorii "Biznes" organizowanym przez Dziennik Zachodni, oraz zajęła drugie miejsce w województwie śląskim.
● Szkoli lekarzy stomatologów z możliwości wykonywania odbudowy protetycznej cyfrowo.

Prowadząc biznes podchodzi do pacjentów indywidualnie dlatego też placówka, którą stworzyła stała się atrakcyjna do sieci korporacyjnej i została sprzedana. Podchodzi do pacjentów indywidualnie pilnując by każda praca protetyczna wykonywana była z jak największą starannością i dokładnością , a duże przedsiębiorstwa medyczne nie przemawiają za nią.  Kameralne i indywidualne podejście do pacjenta to jej dewiza.
Twoja szansa na piękny uśmiech!
Sprawdź metamorfozy naszych zadowolonych klientów.
PRZEJDŹ DO GALERII!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram