Dental 

Dialog

Zapisz się na szlif szkoleniowy i wykonaj taniej korony i mosty.
Łuk zębowy (cała góra lub cały dół) 6000zł!
ZAPYTAJ O SZLIF SZKOLENIOWY!
DENTAL DIALOG

Protetyka Zębów Nasze Metamorfozy

Przypadek 1

Most protetyczny i korony

Do naszej placówki Dental Dialog zgłosiła się pacjentka z rozległym brakiem zębowym. Była załamana gdyż w jej jamie ustnej zamontowana była proteza zębowa wyciągana. Czuła duży dyskomfort, nie potrafiła swobodnie uśmiechać się. 

Wykonanaliśmy dla niej most protetyczny mocowany na stałe w jamie ustnej. Oprócz mostu u pacjentki zostały zastosowane korony pełnoceramiczne wykonane na podbudowie z tlenku cyrkonu. 

Jesteśmy szczęśliwi, że poprawiliśmy jakość życia naszymi odbudowami.  

Przypadek 2

Most protetyczny grafenowy

Do naszej placówki zgłosiła się pacjentka , która jak widać na zdjęciu borykała się z ubytkami , pozostawionymi korzeniami i leczeniem kanałowym. Pacjentka bardzo wstydziła się swojej sytuacji. Była skrępowana tym wszystkim i zmagała się z dentofobią, panicznym strachem przed dentystą.

Wykonaliśmy leczenia kanałowe i ekstrakcję zarówno zębów jak i korzeni. Praca była wykonana w systemie CAD CAM.Wycisk pobrany cyfrowo. Pacjentka została zaopatrzona w ząbki tymczasowe do czasu zagojenia .

Wykonany został most na grafenie (graphene) - to nanokompozyt, który swoją strukturą przypomina bardzo zęby naturalne.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby Pacjentka odzyskała wiarę w siebie. Udało się to nam, była nam dozgonnie wdzięczna , po zobaczeniu się w lusterku zalała się łzami. Nie, nie była to rozpacz, to łzy szczęścia.

Przypadek 3

Stomatologia  cyfrowa CAD/CAM

Do  naszej placówki zgłosiła się pacjentka, która  miała  bardzo krzywe zęby, wysunięte do przodu i przebarwień. Pani pracuje w obsłudze klienta, bardzo jej zależało na poprawie swojego uśmiechu. Zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc.

Został zastosowany grafen ( graphene ) - to nanokompozyt, który swoją strukturą przypomina bardzo zęby naturalne. Całość pracy była wykonana w systemie CAD/ CAM.

Pobrany został skan , praca była wymodelowana w specjalistycznym programie komputerowym. Praca została wyfrezowana we frezarce CNC, a następnie została zacementowana w jamie ustnej pacjenta. Pani zależało bardzo na szybkim efekcie. Praca była wykonana w 2 dni.  Pacjentka była szczęśliwa i bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.

Przypadek 4

Most protetyczny cyrkonowy

Do placówki zgłosił się młody 18 letni chłopak ze szczególną przypadłością - brak dwójek .

Miał propozycje leczenia ortodontycznego, na którą nie wyraził zgody . Czekał tylko do momentu uzyskania pełnoletności , aby zaopatrzyć się w korony .  Zostały mu zaproponowane mosty protetyczne wysokoestetyczne cyrkonowe -  na podbudowie z tlenku cyrkonu. Implantów nie chciał - nie myśli o tym .

Opracowano zęby pod przyszłą pracę protetyczną . Praca jest wykonana od trójki do trójki.  W miejscach, gdzie pacjentowi nie wyrosły zęby są wstawione ząbki co widać na zdjęciu . 

Pacjent jest bardzo szczęśliwy. Czuł ogromny dyskomfort, borykał się z samotnością.

Czuł również ,że dopóki nie poprawi swojego uśmiechu nie znajdzie miłości. Zależało mu bardzo na szybkim efekcie. Dołożyliśmy wszelkich starań by go uszczęśliwić, a to efekt naszej pracy.

Przypadek 5

Most ceramiczny cyrkonowy

Zgłosił się do naszej placówki pacjent, który bardzo chciał odbudować oba łuki zębowe (górę i dół).

Odczuwał bardzo duży dyskomfort z powodu licznych braków zębowych. Nie potrafił swobodnie rozmawiać. Pacjent miał przeleczone zęby, nie które zęby, które wymagały szybkiej interwencji musiały zostać usunięte. Pacjent musiał się zagoić do czasu wykonania ostatecznej pracy i finalnie została wykonana praca wysokoestetyczna na podbudowie z tlenku cyrkonu - jest to praca pełnoceramiczna. 

Warto wiedzieć! 

Tlenek cynku czyli podbudowa na, którą jest napalana ceramika jest materiałem biozgodnym z tkanką ludzką.
Szansa na tańszą protetykę?
Łuk zębowy (cała góra lub cały dół) 6000 zł!

Sprawdź szczegóły!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Protetyka Stomatologiczna
ul. Bytomska 14, 42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: +48 692 406 700, Mail.: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram