Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Licówki zębów

Licówka zęba to cienki płatek wykonany z porcelany, przyklejany na powierzchnię naturalnego zęba. Licówka maskuje wszelkiego rodzaju niewielkie niedoskonałości zębów, takie jak przebarwienia, nieestetyczny kształt lub położenie zębów.

Licówki ceramiczne zębów wykonywane w Tarnowski Górach stanowią alternatywę dla koron pełnych ze względu na: niewielką preparację twardych tkanek zęba, bardzo dobrą szczelność brzeżną, wysoką odporność na ścieranie, estetykę, a także kompatybilność z tkankami przyzębia. Trwałość licówki ceramicznej ocenia się na ok. 5 do 10 lat. Jest to uzależnione od dbałości pacjenta o stan zębów i dziąseł, oraz wskazane są wizyty kontrolne w gabinecie stomatologicznym.

Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza wywiad medyczny z pacjentem w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań lub ryzyka (np. zgrzytanie zębami, obgryzanie paznokci, które mogłyby zbytnio obciążyć licówkę i doprowadzić do jej uszkodzenia). Przed wykonaniem licówek zalecane jest wyleczenie zębów, usunięcie osadu oraz ewentualnie wybielenie zębów.
Twoja szansa na piękny uśmiech!
Sprawdź metamorfozy naszych zadowolonych klientów.
PRZEJDŹ DO GALERII
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Implanty zębów Tarnowskie Góry

Indywidualne

podejście do pacjenta
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Dogodne

formy płatności
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe
Implanty zębów Tarnowskie Góry

WI FI

bezprzewodowy internet
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Poczęstunek

kawa i herbata
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram