Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Raty na usługi medyczne w Dental Dialog


Jest to system w którym mogą Państwo uzyskać piękny uśmiech , a spłacić go w dogodnych ratach.

Jeśli chcielibyście spełnić swoje najskrytsze marzenie o pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechu , lub przed wami są wysokie koszty leczenia stomatologicznego, teraz możecie dokonać płatności za usługi stomatologiczne - protetyczne w dogodnych dla siebie ratach .Jest to system w którym mogą Państwo uzyskać piękny uśmiech , a spłacić go w dogodnych ratach.

Jeśli chcielibyście spełnić swoje najskrytsze marzenie o pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechu , lub przed wami są wysokie koszty leczenia stomatologicznego, teraz możecie dokonać płatności za usługi stomatologiczne - protetyczne w dogodnych dla siebie ratach .
Comfino to przyjazne i innowacyjne rozwiązanie do wyszukiwania najlepiej dopasowanych ofert kredytów i pożyczek. Dzięki Comfino szybko i wygodnie sfinansujesz usługę medyczną.

Comfino jest pośrednikiem w procesie bezgotówkowego przepływu środków on-line pomiędzy instytucją finansową, a placówką medyczną. Indywidualnie dopasowane do Twoich wymagań i możliwości oferty gwarantują maksymalną ochronę jakości Twojego portfela finansowego. Współpracują z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi, rekomendują najlepsze oferty dla Ciebie, a Ty wybierasz, akceptujesz i bierzesz kredyt.

Decyzję kredytową przekazują zwykle w ciągu 15 minut, jednak jest to uzależnione od partnerów (banków i firm pożyczkowych) i czas oczekiwania może się wydłużyć.

W Comfino masz możliwość skorzystania zarówno z oferty rat 10 x 0%, jak i rat marżowych (oprocentowanych), gdzie możesz zdecydować o liczbie spłacanych rat (maksymalnie 48 miesięcy).

Jeśli kwota zabiegu ulegnie zmianie, otrzymasz od Comfino maila oraz SMS’a z linkiem do zatwierdzenia nowej kwoty. Comfino przekaże Twój aktualny wniosek o finansowanie do partnera, który zweryfikuje ponownie Twoją zdolność kredytową. Tym samym, stara umowa (promesa) zostaje anulowana przez instytucję finansową, a na jej miejsce podpiszesz nowe dokumenty.

Masz możliwość rozwiązania umowy kredytowej w ciągu 14 dni od jej zawarcia. W tym wypadku należy skontaktować się z bankiem lub firmą pożyczkową. W razie dalszych wątpliwości możesz się z nami skontaktować na rezygnacja@comfino.pl

W celu uzyskania kredytu skontaktuj się bezpośrednio z recepcją Dental Dialog

tel.: 692406700 lub tel.: 694353640 lub napisz e-mail: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Twoja szansa na piękny uśmiech!
Sprawdź metamorfozy naszych zadowolonych klientów.
PRZEJDŹ DO GALERII
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram