Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Gabriela Kamińska

Ukończyła trzy fakultety, Wyższą Szkołę inżynierii Dentystycznej, Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw oraz Psychologię Zarządzania. Swoją pracę poświęciła badając pacjentów z dentofobią co dało podstawę do zdrowego podejścia do pacjentów z lękami. Od 2012 roku prowadzi akcje charytatywną dla pacjentów w trudnych sytuacjach życiowych- Metamorfozy uśmiechu, gdzie wykonuję darmowe odbudowy protetyczne dla tych pacjentów po przejściach.

 W 2015 roku otrzymała nagrodę Człowiek Roku 2014 w Rybniku, w 2017 zdobyła wyróżnienie jako Lider Rozwoju Regionalnego przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości. W 2018 roku została laureatką Osobowość Roku  2017 w Rybniku, w kategorii Biznes organizowanym przez Dziennik Zachodni natomiast zajęła drugie miejsce w województwie śląskim.

Szkoli lekarzy stomatologów z możliwości wykonywania odbudowy protetycznej cyfrowo.

Prowadząc biznes podchodzi do pacjentów indywidualnie dlatego też  palcówka którą stworzyła stała się atrakcyjna do sieci korporacyjnej i została sprzedana,  Podchodzi do pacjenta indywidualnie pilnując by każda praca protetyczna wykonywana była z jak największą starannością a duże przedsiębiorstwa medyczne nie przemawiają za nią. Kameralne i indywidualne podejście do pacjenta to jej dewiza.
Szansa na tańszą protetykę?
W naszej placówce wykonujemy szkolenia lekarzy z pracy w systemach CAD/ CAM jak również z opracowania zębów pod przyszłą pracę protetyczną.
Sprawdź szczegóły!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram