Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Kim  jesteśmy?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą codzienną pracą wykonywaną w Gabinecie Stomatologicznym Denal Dialog Gabrieli Kamieńskiej.

Każdego dnia dbamy o to, aby uśmiech naszych Pacjentów był piękny, zdrowy a jednocześnie dbamy o komfort psychiczny naszych pacjentów. Jesteśmy tu po to, aby zneutralizować poziom stresu i sprawić, by wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. U nas znajdą Państwo wysoko estetyczne takie jak korony , mosty, licówki, prace na implantach jak również protetykę ciała . Nasze prace wykonywane są cyfrowo co daje efekt bardzo dużej pasywności każdej korony. Stomatologia cyfrowa nie jest nam obca, co pozwala nam na przymierzenie pracy a pacjentowi pozostawiamy ostateczną decyzje co do koloru i kształtu zębów. Pracujemy w oparciu o nowe technologie i techniki cyfryzacji , dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać każde leczenie i prace protetyczne sprawnie i precyzyjnie.

Gabriela Kamińska

Na swoim dorobku życiowym ma aż trzy fakultety: Wyższą Szkołę inżynierii Dentystycznej, Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw oraz Psychologię Zarządzania.

Swoją pracę poświęciła badając pacjentów z dentofobią - co dało podstawę do zdrowego podejścia do pacjentów z lękami.

● Od 2012 roku prowadzi akcję charytatywne dla pacjentów w trudnych sytuacjach życiowych - Metamorfozy uśmiechu, gdzie wykonuję darmowe odbudowy protetyczne dla pacjentów po przejściach.
● W 2015 roku otrzymała nagrodę Człowieka Roku 2014 w Rybniku, w 2017 zdobyła wyróżnienie jako Lider Rozwoju Regionalnego przyznawane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.
● W 2018 roku została laureatką Osobowość Roku 2017 w Rybniku, w kategorii "Biznes" organizowanym przez Dziennik Zachodni, oraz zajęła drugie miejsce w województwie śląskim.
● Szkoli lekarzy stomatologów z możliwości wykonywania odbudowy protetycznej cyfrowo.

Prowadząc biznes podchodzi do pacjentów indywidualnie dlatego też palcówka , którą stworzyła stała się atrakcyjna do sieci korporacyjnej i została sprzedana. Podchodzi do pacjentów indywidualnie pilnując by każda praca protetyczna wykonywana była z jak największą starannością i dokładnością , a duże przedsiębiorstwa medyczne nie przemawiają za nią.  Kameralne i indywidualne podejście do pacjenta to jej dewiza.
Twoja szansa na piękny uśmiech!
Sprawdź metamorfozy naszych zadowolonych klientów.
PRZEJDŹ DO GALERII!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Protetyka Stomatologiczna
ul. Bytomska 14, 42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: +48 692 406 700, Mail.: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram