Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Kilka słów

Pracownia epitez i protez ciała

Serdecznie witam na stronie DENTAL DIALOG gdzie swoją uwagę skupiamy na protezach ciała.

Jak zaczęła się historia Gabrieli Kamińskiej z protezami?

Od dziecka posiadałam zdolności manualne co przeniosło się na chęć rozwijania ich w takiej dziedzinie jak rzeźbiarstwo. Jako osoba empatyczna i bardzo wrażliwa na ludzkie cierpienie fizyczne i psychiczne wynikające z niedoskonałości ludzkiego ciała, postanowiłam wykorzystać swoje zdolności w pomocy ludziom potrzebującym.

Często choroba jak również zdarzenie losowe niosą za sobą przykre konsekwencje, w wyniku czego osoba zostaje pozbawiona części ciała, a w następstwie tego mogą pojawić się kompleksy oraz brak komfortu psychicznego. Szukając rozwiązań i wychodząc naprzeciw ludziom dotkniętym dysfunkcjami ciała, postanowiłam tworzyć protezy i epitezy realistyczne, gdyż nie zawsze można wykonać odbudowę z własnych tkanek.

Do swojej pracy podchodzę nietuzinkowo, a każdą protezę piersi, nosa, oka, ucha , palca, ręki czy sutka wykonuję z największa starannością, dbając o każdy szczegół wkładając w to serce co przekłada się na zadowolenie pacjenta. Mam świadomość, że to pacjent mam być finalnie zadowolony jednak to ja tworzę tą protezę i w pierwszej kolejności muszę sama ją zaakceptować, gdyż jestem perfekcjonistką w każdym detalu.
Przypadek #1
Przypadek #2
Przypadek #3
Chcesz skorzystać z usługi protezy ciała?
Zastanawiasz się od czego zacząć?
Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Często pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że przed planowaną operacją zalecane jest pobranie wycisku części ciała, która ma być resekowana. Pozwala to na wierne odwzorowanie zrekonstruowanej części jak również wykonanie protezy.
W przypadku, kiedy jednak nie został pobrany wcześniej wycisk, my wychodzimy naprzeciw i wykonujemy projekt wraz z wizualizacją.

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość z opisem Twojego przypadku
Tel.: 
+48 570 742 700 Mail: dentaldialog.recepcja@gmail.com
Umów się na wizytę konsultacyjną, w tracie której pobrany zostanie wycisk.
Procedura pracy nad Twoją protezą to maksymalnie 14 dni. Tylko 2 tygodnie dzieli Cię od przymierzenia i odebrania gotowej protezy.
skontaktuj się z nami!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram