Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
DENTAL DIALOG

Protezy piersi i sutka

Mastektomia to dla kobiety ogromna trauma, oraz duży dyskomfort psychiczny. Często wywołuje stres, depresję, uczucie wstydu przed partnerem. Zarówno piersi jak i sutki to atrybut kobiet, powód do dumy i poczucia atrakcyjności. Po mastektomii pacjentka może mieć poważne trudności z zaakceptowaniem swojego nowego wyglądu i samej siebie. Kobieta, która straci piersi lub sutki, często spostrzega to jako utratę swojej kobiecości.
protezy piersi i sutka
Ogólnopolskie centrum protetyki powstało z myślą także o Amazonkach. Wykonujemy realistyczne protezy piersi i sutków. Decyzja o rekonstrukcji protetycznej piersi zostaje podjęta w momencie ,kiedy zostały wyczerpane wszelkie ścieżki rekonstrukcji z własnych tkanek. Czasem pacjentka nie może zostać zakwalifikowana do odbudowy z własnych tkanek.

Szukając nowych rozwiązań możliwe jest wykonanie odbudowy protetycznej piersi indywidualizowane. Mocowanie odbywa się na dwa sposoby: magnes podskórny lub podklejenie specjalistycznym klejem. Proteza z ciałem jest zintegrowana w taki sposób, że wygląda jak własna skóra. Pamiętajmy o najważniejszym, do każdej pacjentki podchodzi się indywidualnie. Pozostaje bowiem bardzo ważna kwestia jak najlepszej rekonstrukcji utraconej piersi, sutka, które stworzą kobiecie szansę na skuteczny powrót do normalnego funkcjonowania.

Na życzenie pacjenta jest możliwość wykonania wizualizacji, aby pacjent mógł zobaczyć jak będzie wyglądała przyszła proteza.
Chcesz skorzystać z usługi protezy ciała?
Zastanawiasz się od czego zacząć?
Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Często pacjenci nie zdają sobie sprawy z tego, że przed planowaną operacją zalecane jest pobranie wycisku części ciała, która ma być resekowana. Pozwala to na wierne odwzorowanie zrekonstruowanej części jak również wykonanie protezy.
W przypadku, kiedy jednak nie został pobrany wcześniej wycisk, my wychodzimy naprzeciw i wykonujemy projekt wraz z wizualizacją.

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość z opisem Twojego przypadku
Tel.: +48 570 742 700 Mail: dentaldialog.recepcja@gmail.com
Umów się na wizytę konsultacyjną, w tracie której pobrany zostanie wycisk.
Procedura pracy nad Twoją protezą to maksymalnie 14 dni. Tylko 2 tygodnie dzieli Cię od przymierzenia i odebrania gotowej protezy.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Implanty zębów Tarnowskie Góry

Indywidualne

podejście do pacjenta
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Dogodne

formy płatności
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe
Implanty zębów Tarnowskie Góry

WI FI

bezprzewodowy internet
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Poczęstunek

kawa i herbata
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Parking

dla klientów
Protetyka Stomatologiczna
ul. Bytomska 14, 42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: +48 692 406 700, Mail.: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram