Dental 

Dialog

Prace protetyczne wykonywane cyfrowo.
U nas Pacjent decyduje o kształcie swoich zębów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
DENTAL DIALOG

Protetyka twarzy

Epitezy twarzy umożliwiają tymczasowe zaopatrzenie pacjentów w struktury anatomiczne. Takie rozwiązania są skierowane do osób, u których nie ma możliwości chirurgicznej rekonstrukcji elementów twarzy. W takich przypadkach są jedynym rozwiązaniem umożliwiającym powrót do swobodnego funkcjonowania w społeczeństwie. Wysoka estetyka wykonania i otworzenia umożliwia pacjentom odzyskanie wyglądu zbliżonego do naturalnego.

Dzięki połączeniu umiejętności technicznych, medycznych i artystycznych oraz zaawansowanej technologii z cierpliwością i wyczuciem wytwarzamy niezwykle realistyczne protezy części twarzy, które zaspokoją potrzeby każdego pacjenta. Każda proteza jest indywidualnie dostosowywana i niepowtarzalna, a wyjątkowość potrzeb pacjenta jest dla nas sprawą nadrzędną przy planowaniu leczenia.
Ogólnopolskie Centrum Protetyki ma na celu zapewnienie najwierniejszego i najbardziej naturalnego jak to możliwe uzupełnienie protetycznego takiego jak:  Nos, Ucho, Oko, Części twarzy

Wszystkie działania – od określenia w jaki sposób zostanie zachowana proteza do wytwarzania uzupełnienia protetycznego – są spersonalizowane do potrzeb pacjenta. Prace protetyczne tworzone są na zasadzie reprodukcji nieobecnego elementu przez jedną lub kombinację metod, takich jak tradycyjna rzeźba, wirtualna rzeźba, komputerowe wspomaganie projektowania, skanowanie, druk 3D. Każda proteza jest starannie przygotowywana ze szczególnym zwróceniem uwagi na estetyczną równowagę i symetrię do twarzy. Skrupulatnie replikujemy strukturę, kolor i przezroczystość żywej tkanki do odtworzenia naturalnie wyglądających protez. Rzetelnie oceniamy sytuację w celu ustalenia najlepszego sposobu zatrzymywania uzupełnienia protetycznego. Uzupełnienia protetyczne nie są trwale przymocowane do pacjenta. Proteza może być utrzymywane przy użyciu klejów, taśm lub przez przyłączenie do „kości” przez implanty – niewielkie śruby stałe w obrębie kości. Protezy na implantach zachowywane są przy użyciu klipsów lub magnesów, tak aby zapewnić niezawodne umieszczenie i utrzymanie.
Przypadek #1
Przypadek #2
Przypadek #3
Szansa na tańszą protetykę?
W naszej placówce wykonujemy szkolenia lekarzy z pracy w systemach CAD/ CAM jak również z opracowania zębów pod przyszłą pracę protetyczną.
Sprawdź szczegóły!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Indywidualne

podejście do pacjenta

Dogodne

formy płatności

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe

WI FI

bezprzewodowy internet

Poczęstunek

kawa i herbata

Parking

dla klientów
Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram