Dental 

Dialog

Zapisz się na szlif szkoleniowy i wykonaj taniej korony i mosty.
Łuk zębowy (cała góra lub cały dół) 6000zł!
ZAPYTAJ O SZLIF SZKOLENIOWY!
DENTAL DIALOG

Korony porcelanowe

Korona - jest uzupełnieniem protetycznym, które pozwala nam na odbudowę bardzo zniszczonych koron zębów , gdzie odbudowy nie da się wykonać z materiału kompozytowego. Korony wykonane z porcelany cechują się niezwykłą wytrzymałością i estetką, mają na celu odbudowanie i jednocześnie wzmocnienie zniszczonego zęba. Korony wykonujemy z tlenku cyrkonu, grafenu lub pełnoceramiczne. Do założenia korony konieczne jest oszlifowanie zęba, aby przygotować miejsce dla przyszłej korony. Po oszlifowaniu pobierany jest wycisk protetyczny / skan, a następnie opracowany zostaje w laboratorium wraz z określeniem indywidualnie dobranego koloru przyszłego uzupełniania protetycznego.
Następnie zakładamy tymczasową koronę na oszlifowany ząb co pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie pacjenta do czasu wykonania przez technika dentystycznego indywidualnie dopasowanej korony ceramicznej.

Na kolejnej wizycie lekarz kontroluje z dokładnością gotową koronę sprawdzając jej dopasowanie. Na tym etapie pacjent ma również możliwość sprawdzenia swoich odczuć ( wrażeń ) z nowego uzupełnienia protetycznego.

Jeśli wszystko jest prawidłowo dopasowane, a kolor odpowiednio dobrany wówczas można koronę zacementować ( osadzić ) na stałe.

Zalety koron na podbudowie cyrkonowej:

Pierwszą, bardzo ważną szczególnie dla pacjentów, zaletą jest bardzo naturalny efekt jaki daje zastosowanie koron na podbudowie cyrkonowej.

Drugą zaletą jest wytrzymałość cyrkonu: korona porcelanowa na podbudowie cyrkonowej jest bardziej wytrzymała (może znosić większe obciążenia) niż korona pełnoporcelanowa (bezmetalowa) może zatem być stosowana do odbudowy braków zębowych w dowolnym miejscu jamy ustnej.

Trzecim plusem koron na podbudowie cyrkonowej jest sposób w jaki odbijają one światło - dokładnie tak samo jak naturalne ludzkie zęby.
Szansa na tańszą protetykę?
Łuk zębowy (cała góra lub cały dół) 6000 zł!

Sprawdź szczegóły!
DENTAL DIALOG

W naszym 

gabinecie...

Implanty zębów Tarnowskie Góry

Indywidualne

podejście do pacjenta
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Dogodne

formy płatności
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Klimatyzowane 

pomieszczenia zabiegowe
Implanty zębów Tarnowskie Góry

WI FI

bezprzewodowy internet
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Poczęstunek

kawa i herbata
Implanty zębów Tarnowskie Góry

Parking

dla klientów
Protetyka Stomatologiczna
ul. Bytomska 14, 42-600 Tarnowskie Góry
Tel.: +48 692 406 700, Mail.: dentaldialog.recepcja@gmail.com

Design by KMprojekt
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram